Linphone

Ücretsiz İletişim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26.1 MB
  • Version 8.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Belledonne Communications SARL
Linphone ile bir veya birden çok kişi ile aynı anda konferans sistemi ile ister görüntülü isterlerse ses ile sohbetler kurarak haberleşebilirsiniz.

Linphone adlı uygulama ile iOS işletim sistemli cihazlar kullananlara müjde! Artık ülke veya şehir farketmeksizin bir veya birden çok kişi ile aynı anda konferans sistemi ile ister görüntülü isterlerse ses ile sohbetler kurarak haberleşebiliyorlar. Bu uygulama ile toplantılar daha hızlı ve daha kolay gerçekleşiyor. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama sayesinde iş adamları veya arkadaş çevresi geniş olan insanların hem cepleri ferahlıyor hem de rahatça görüşmeler gerçekleştirebiliyorlar.

Fazlası ile güvenli olan bu uygulama insanların hayatını kolaylaştırmaktan başka hiçbir şey yapmıyor. Olası aksi bir durumda daha önceden gerçekleştirmiş olduğunuz sesli veya görüntülü konuşma veya konferanslarınızı geçmişteki arama özelliği ile tekrar su yüzüne çıkararak olası kötü durumlardan etkilenmeden kurtulabiliyorsunuz. Sadece bununla sınırlı olmayan Linphone uygulaması ile büyük dosyalar, dokümanlar veya belgelerde gönderebilirsiniz.  Geçmişte yapmış olduğunuz görüşmeleri görüntülenmesini istemiyor iseniz hemen birkaç tık ile silerek temizleyebilirsiniz de. Bu uygulama sadece iOS işletim sistemli cihazlar kullanan insanlara tanına muhteşem bir özellik. Bunun için yapmanız gereken tek şey hemen bir iOS işletim sistemli cihaz üzerinden ücretsiz olarak indirip daha sonradan cihazınıza kurulumunu yapıp üye olarak kullanmaya başlamak olacaktır.

Daha Fazla Göster
Linphone indir